Bezpłatne szkolenie „Jak promować bibliotekę i czytelnictwo korzystając z webinariów on-line”, 26 listopada 2019 r., Warszawa

Zarząd Okręgu SBP w Warszawie, Zarząd Oddziału Warszawskiego SBP oraz Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Główna Biblioteka Województwa Mazowieckiego zapraszają na bezpłatne szkolenie „Jak promować bibliotekę i czytelnictwo korzystając z webinariów on-line”*, które odbędzie się 26 listopada 2019 r. w godz. 10-16, w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy Głównej Bibliotece Województwa Mazowieckiego (Warszawa, ul. Koszykowa 26/28, sala konferencyjna)

Szkolenie poprowadzi Wojciech Kreft, psycholog, doradca zawodowy, trener i e-trener, wykładowca akademicki, który już ponad 25-lat aktywnie uczestniczy w rozwoju polskiego poradnictwa zawodowego. Praktyk w zakresie tworzenia nowoczesnych narzędzi i programów komputerowych w dziedzinie doradztwa kariery.

Ilość miejsc ograniczona – obowiązują zapisy.

Wypełnione zgłoszenia (formularz poniże) prosimy przesyłać na adres: b.chlebickaabramowicz@gmail.com do 25 listopada br. (Potwierdzenie udziału zostanie przesłane mailowo)

>> Zgłoszenie (.doc)


* Szkolenie realizowane w ramach projektu „Wiedza=sukces” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Reklama