W ostatnim czasie w mińskiej bibliotece zaszły zmiany kadrowe na stanowiskach kierowniczych dwóch działów: Czytelni i Oddziału dla dzieci.

31 stycznia 2023 roku odbyło się uroczyte pożegnanie kierowniczki czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Mińsku Mazowieckim, naszej koleżanki Magdaleny Mól. Dziękujemy za ogrom pracy włożonej w tworzenie Czytelni, zaangażowanie w organizację imprez a przede wszystkim za czas poświęcony czytelnikom. Dziękujemy za pasję, otwartość i uważność. To było piękne 12 lat wspólnej pracy!

Gratulujemy nowego stanowiska- Kierownika Wydziału Promocji, Kultury i Sportu w Urzędzie Miasta. Życzymy dalszej owocnej współpracy na rzecz kultury w Mińsku Mazowieckim. Powodzenia w nowej roli!

Wcześniej, 31 sierpnia 2022 roku odbyło się nie mniej uroczyste rozstanie z kierowniczką Oddziału dla Dzieci – Anną Kołowską. Dziękujemy za wieloletnią pracę na rzecz biblioteki, kreatywność w działaniu, za krzewienie czytelnictwa wśród najmłodszych i za radosny czas spędzony z nimi w Oddziale.

W imieniu zespołu Miejskiej Biblioteki Publicznej Magdalenę i Annę pożegnała obecna dyrektor – Karolina Wieczorek, a także jej poprzedniczki: Elżbieta Sieradzińska i Teresa Sęktas- Chanke. Zarząd Koła SBP również wręczył kwiaty odchodzącym Koleżankom po fachu. Oba wydarzenia były bardzo wzruszające i wywołały mnóstwo wspomnień.

Dziękujemy!

fot.: MBP

Reklama